Kurallar Sropalace Forum Kuralları!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SRO PALACE

Yönetici
Forum Admin
Katılım
17 May 2023
Mesajlar
85
Tepkime puanı
20
Puanları
8
Kurallarımızı dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz

Açacağınız konular ve yapacağınız yorumlar sizin sorumluluğunuzdadır.
Foruma mesaj yazarken lütfen forum kuralları dahilinde mesajlar yazmaya çalışın aksi takdirde mesajlarınız hiçbir uyarıda bulunulmadan silinir.

1)
Forumlarda kişi veya firmaların onurlarını zedeleyecek hakaret, küfür vs. içeren mesajları yazmak kesinlikle yasaktır.

2) Yöneticiler siteden sorumlu kişilerdir. Gereksiz tartışmalara girmek yasaktır. Forumlarda yöneticilere dolaylı yoldan sataşmak, üyelik iptalinize neden olabilir. Sorunlarınızı yöneticilerin özeline mesaj atarak çözünüz.

3) Hesap güvenliği ile ilgili her kullanıcının kendi hesabından sorumludur.

4) Yeni bir konu açarken başlıkların ve mesajın konuya uygun,tamamlayıcı ve açıklayıcı olması gerekmektedir.
Konu başlığınız eksik veya açıklayıcı olmadığı halde konunuz silinecektir.


Server Tanıtım Bölümü Kuralları

1)
Sitenize SROPALACE logosu koymanızın zorunludur

2) Konunuz açıldıktan bir süre sonra eğer serveriniz kapanırsa ve sitenize uzun süre erişim sağlanamazsa konunuz silinecektir.

3) Açtığınız konuların içeriğini serverinizde yaptığınız yenilikler ve değişikliklere bağlı olarak düzenleyebilir veya değiştirebilirsiniz.


Yasal Haklar

1)
Forum’a gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar.
Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.

2) Yasadışı herhangi bir içeriği forumda yayımlamak kesinlikle yasaktır. Yasadışı yazılım warez, null, crack, serial vb. ve müzik mp3, video klip vb. paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir.

3) Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma yada forumda muhafaza etme hakkı bize aittir.

İçerik Hataları
1)
Türkiye Cumhuriyeti ve İslamiyet karşıtı tüm materyallerin kullanımı yasaktır (Yazı, sembol, resim, ses dosyası, video, flash, animasyon...).

2) Ayrımcılığa neden olabilecek, özellikle de siyasi ve dini içerikli tartışmalarda bulunmak yasaktır.

3) Forumda tartışma çıkarılması kesinlikle yasaktır. Uyarılar dikkate alınmalıdır.

4) Reklam Yaparcasına Forumda Dikkat çekecek şekilde forum yada web sitelerinin linki yayınlamak yasaktır. Diğer şekillerde linklerini paylaşmanızda sakınca yoktur.

5) Böyle bir ortamda yapılmaması gereken herhangi bir şeyi yapmak; özellikle mesaj sayısı artırmak için art arda, gereksiz yere, boş içerikli mesajlar göndermek yasaktır. Bir uyarı almaksızın cezalandırıla bilirsiniz.

6) Bazı forum ve alt forumların kendilerine özgü kuralları yada dikkat edilmesi gereken noktaları vardır. O forumlara mesaj gönderilmeden önce bu kurallar okunmalıdır. Sabitlenmiş tüm konulara göz atmanız önerilir.

7) Paylaşılan içeriklerde kaynak belirtilmesi zorunludur. Ancak içerik sadece kaynağın reklamlanması için kullanılır ise içerik silinecektir.​
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst